KURUMSAL

ARAÇ FİLOMUZ

Şirketimiz, merkez ofisi İZMİR Kemalpaşa’da olup, uluslararası alanda frigorifik ve tenteli araçlarla komple parsiyel taşımacılık işinin yanında, gümrüklü antrepo ve lojistik hizmeti de vermektedir. Araç filomuz çevreye duyarlı, Avrupa normlarına uygun, yeşil ve sessiz motorlu araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımız ADR konvansiyonuna uygun tecrübeli şoförler ve gerekli teçhizatlarla donatılmış olup, tehlikeli madde taşımacılığında insana, doğaya ve ekolojik dengeye özen göstererek hizmet vermektedir. Taşımalarımızın büyük bir kısmı karayolu üzerinden Avrupa ülkelerine, Avrupa ülkelerinden, Balkanlar ve Türkiye’ye her türlü sıcak - soğuk taşınması gereken özel yüklerin, dondurulmuş ve taze deniz ürünlerinin, yaş sebze ve meyvelerin, et, süt ve sütten mamul bütün hassas yüklerin, frigolu - frigosuz her türlü emteaların, tekstil ve tekstil ürünlerinin taşınması başlıca hizmetlerimiz arasındadır. Taşıdığımız her türlü yüklerin cinsine bakılmaksızın C.M.R Sigortası ile teminat altına alınmaktadır.
 
 
Frigorifik Araçlar 
Taşınabilir ürün yelpazesi yönünden, son derece geniş ve özellikli bir materyal donanımına sahip olan Erhanlar; her türlü sıcak - soğuk transfer gerektiren özel yükleri, dondurulmuş veya taze deniz ürünleri, yaş sebze ve meyveleri, et, süt, etten ve sütten mamul tüm hassas ürünleri, frigolu - frigosuz her türlü emtiaları, tekstil ve tekstil ürünleri taşımacılığındaki özel çözümleri ve güvenli hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda... Erhanlar olarak modern filomuzla Avrupa genelindeki onlarca lokasyona hizmet sunuyoruz.
 
 
Filomuza yeni katılan 22 adet MAN marka çekici ve 22 adet Schmitz Cargobull, Thermoking üniteli römorklarla, spesifik ürün taşıma hizmeti sunmaya başlamamız ise firmamızın yenilikçi yüzünün en güzel göstergesi... Canlı süs bitkilerinin taşınmasına uygun olarak donatılan araçlarımızın hacmi, aynı anda 43 adet çiçek konteynırının yüklenmesine ve her türlü saksı çiçeğinin ve kesme çiçeklerin taşınmasına imkan sağlıyor. Double - Deck olarak tabir edilen, iki katlı yükleme yapmaya imkan veren, özel donanıma sahip olan araçlarımız ise bölmeli oluşları sayesinde çift rejimli siparişlerin, 2 farklı ısı derecesinde taşınabilme kolaylığı sunuyor. Frigolu yük taşımacılığında, parsiyel olarak yüklemelerin yapılabilir olması da firmamızın sunduğu hizmetler arasında.
 
 
Özel ürünler, özenli taşıma ister... (-) Derecelerde taşınması gereken dondurulmuş ürünler ile (+) derecelerde taşınması gereken ürünler bir arada taşınabilir mi? Biz filomuzdaki tırların iç hacmini istenilen oranlarda ayırarak farklı ısılarda taşınması gereken ürünleri aynı tır içinde bir arada taşıyoruz. Böylelikle ürünlerinizi hem tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden istediğiniz yere ulaştırıyoruz hem de aynı tır içinde tekstilden gıdaya kadar geniş bir yelpazede farklı ürün gruplarının taşınması için olanak yaratıyoruz.
 
Tenteli Araçlar 
Kara taşımacılığında; özel ekipmanlarla donatılmış araçları ve özel eğitimli sürücüleriyle, her türlü emteayı “ERHANLAR” güvencesiyle taşımaktadır.
 
 
Çift Katlı Araçlar
Müşterilerimizin artan talebine cevap verebilmek amacıyla, çift katlı (double deck) araçlarımız ile, özel yükleriniz için iki araçlık yükü tek araca yüklemenize olanak vermekteyiz. Tıbbi malzemeler, ilaç, paletli yükler, elektronik ve otomotiv endüstrisi için çift katlı (double deck) yükleme sistemi ile nakliye sektöründe etkili ve verimli çözümler üreterek müşterilerimize zaman ve navlun avantajları sağlamaktayız.