ANTREPO

Erhanlar Grup Şirketleri tüm Lojistik hizmet segmentlerine ilave olarak 5 Şubat 2012 tarihinde A tipi Gümrüklü antrepo hizmetlerini hayata geçirmistir. Toplam 17,500 m2 gümrüklü alan üzerinde 01’den 99’a kadar tüm gümrük tarifelerini kapsayan tek bir antrepo kodu altında yanıcı parlayıcı adr'li kimyasalların, +15/-25 santigrad derecelerde soğuk ve donuk ürün depolamaya uygun özel depo hizmetlerinin verildiği, aynı koridor üzerinde soğuk hava lojistik yurt içi depolarının bulunduğu, genel statüde ürünlerin depolandığı, açık alan ve sundurma altı depolamaya müsait A tipi gümrüklü antrepodur.

Gümrüklü antreponun tümünde yağmurlama sistemi mevcuttur. Tüm giriş ve çıkışlar otomasyon kodlama sistemi ile uzaktan kontol edilebilir özelliktedir. Toplam 9 adet hidrolik rampa mevcut olup, soğuk hava depolarının önünde mevcut 3 rampa körüklü ve evaparatörlüdür. Antrepo içinde depolanan ürünlerin egzoz gazından etkilenmemeleri için, akülü reach truckforkliftler ve akülü transpaletler kullanılmaktadır. Yanıcı kimyasalların depolanması amaçlı dizayn edilmiş olan antrepomuz, yürürlükteki yangın yönetmeliğine göre donatılmış olup, tüm camları temperlidir. Beam dedektörler ısı ve duman algılayıcılar mevcuttur. Antrepoda 80 ton kapasiteli kantar ve elektrikli dijital kantar bulunmaktadır. Erhanlar A Tipi Gümrüklü antrepoda antrepo rejimi gereğince elleçleme işlemleri yapılmaktadır.

Lojistik - Serbest Depolama

Erhanlar Group Lojistik sunduğu son hizmet segmenti olarak Erhanlar A Tipi Gümrüklü Antreposundan gümrüklenmiş, millileşmiş ürünlerin depolanabileceği, stok hareketlerinin tutulacağı, çıkış talimatlarına göre çıkış, envanter IT işlemlerinin yapılarak bahsi geçen ürünlerle ilgili çıkış aşamasından sonra raporlamasının yapılarak hizmetin devamı niteliğinde lojistik yurtiçi soğuk ve kuru depolarında hizmet vermektedir. Bu noktadan rut planlaması yapılan ürünün araca yerleştirilmesi, irsaliyesinin düzenlenmesi ve varış kontrolleri yapılarak teslim bilgisinin müşterilere bilgilendirilmesi süreçleri Erhanlar Yurtiçi Lojistik depo çalışanları tarafından yönetilmektedir.

Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo Antrepo