Erhanlar

GIDA LOJİSTİĞİNDE UZMAN MARKA

Erhanlar

ÇEVRECİ LOJİSTİK FAALİYETLERİMİZLE
DAHA YEŞİL BİR DÜNYA
İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Erhanlar

HIZLI, GÜVENLİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR LOJİSTİK

Erhanlar

İHTİYAÇLARINIZ DOĞRULTUSUNDA
DEPOLAMA HİZMETLERİ SUNUYORUZ

BİZ KİMİZ?

ERHANLAR, uluslararası ticari taşımacılık yapmak ve uluslararası ticaretin ülke refahına yapacağı ekonomik katkıda pay sahibi olmak amacıyla, Sn. Faik Turan tarafından kurulmuştur. 1993 yılında, bir aile şirketi olarak faaliyete başlayan grup; tüm Avrupa ülkelerindeki onlarca farklı lokasyona hizmet vermekte ve %100 yerli sermayeden oluşmaktadır.

ERHANLAR taşınabilir ürün yelpazesi yönünden son derece geniş ve özellikli bir materyal donanımına sahip. Her türlü sıcak soğuk transfer gerektiren özel yükler, dondurulmuş veya taze deniz ürünleri, yaş sebze ve meyve, et, süt, etten ve sütten mamul tüm hassas ürünler, tekstil ve tekstil ürünleri taşımacılığında özel çözümleri ve güvenli hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda...

KALİTE ÖNCELİĞİMİZDİR...

ERHANLAR, sektörünün lider ve aranan, referans gösterilen bir markası olmayı hedefler. Orta ve uzun vadede gerçekleştirmeyi planladığı güvenli ve istikrarlı büyüme ile özellikle Lojistik ve taşımacılık alanında, bilinen ve güven duyulan bir Avrupa firması olmak en büyük hedefidir. Stratejik planlamalarını bu yönde yapmakta, tüm insan kaynağı ve sistem yaklaşımını bu doğrultuda sevk ve idare etmektedir.